Seriali me krahë - aktorë dhe tipare

Sot do të flasim për serialin “Inspired”, aktorët që luajtën rolet kryesore në të. Kjo seri televizive dramatike ruse është një përshtatje e filmit britanik Stjuardesat. Projekti u krijua nga kompania e filmit Lean-M, klienti ishte kanali Yu, dhe premiera u zhvillua në 2015.

shënim

aktorë të frymëzuar të serialeveSë pari, le të diskutojmë komplotin e serialit "Inspired" (për aktorët do të flasim më vonë). Foto tregon për njerëz të patëmetë, të sjellshëm me buzëqeshje verbuese që kalojnë pjesën më të madhe të jetës së tyre në qiell. Ata janë stjuardesa, përfaqësues të një profesioni shumë romantik. Megjithatë, çfarë fshihet pas maskës engjëllore? Ata e duan qiellin dhe lanë të gjitha komplekset në tokë.

Kontribuesit kryesorë

olesya gaevayaNë serialin televiziv Winged, Olga Lukyanenko u shfaq si stjuardesa Ksenia Prokopenko. Kjo aktore ukrainase e teatrit dhe filmit ka lindur në Kiev. Olga u arsimua në Institutin e Teatrit. Karpenko-Kary në kursin e E. M. Mitnitsky. Ajo luan në teatrin e Kievit "Në bregun e majtë të Dnieper", aktron në filma. Debutimi i aktores u zhvillua në filmin "Dashuria është e verbër". Ylli fillestar ishte në gjendje të mishëronte në mënyrë të përkryer imazhin e Masha.

Në vitin 2009, Olga filloi të takohej me Sergei Atanasov, i cili do të bëhej burri i saj i ardhshëm. Sot çifti ka një vajzë - Adel Atanasova.

Veprat kryesore të aktores ishin piktura të tilla si "Hiri i Phoenix", "Mjekësia Ruse", "Evilenko".

Olesya Gaeva luajti stjuardesa Elena Strizak. Kjo aktore ka lindur në vitin 1991 dhe është shkolluar në Universitetin e Teatrit, Filmit dhe Televizionit në Kiev. Pastaj Olesya filloi të luante në Teatrin e Ri në Pechersk, duke mishëruar mrekullisht imazhin e Katerina Osipovna Khokhlakov në prodhimin e The Brothers Karamazov. Më vonë, Olesya Gaevaya luajti në filmat "Ballerina", "Papa Dan", "Këngëtarja", të cilat i sollën famë.

Në serialin televiziv Winged, Yulia Margulis luajti rolin e stjuardesës Sofia Skvortsova. Aktorja luajti gjithashtu në filma të tillë si "Testamenti i Princeshës", "Inspired", "Rinia".

Nizovskaya dhe Bondarev

serial i frymëzuar olga lukyanenkoStjuardesa e lartë Zhanna Steklova dhe punonjësi i Ministrisë së Situatave të Emergjencave të Rusisë Andrey u kujtuan mirë nga shikuesit e serialit "Inspired". Aktorët Serafima Nizovskaya dhe Richard Bondarev luajtën këto role. Le të flasim për to në më shumë detaje.

Serafima Nizovskaya është një aktore ruse e filmit dhe teatrit. Ajo ka lindur në Leningrad. Serafima studioi në Teatrin e Krijimtarisë Rinore, më pas studioi në Akademinë Shtetërore të Arteve të Shën Petersburgut (në punëtorinë e G.R. Trostyanetsky). Tani Serafimi mund të shihet në shfaqje në skenën e Teatrit të Strehimit të Komedisë.

Në të kaluarën, kjo aktore ka qenë prezantuese e Sportloto. Tani kohën e lirë ia kushton fitnesit, zhytjes, hedhjes me parashutë. Serafimi nuk mund ta imagjinojë jetën e tij pa ngarë makinën e tij të preferuar.

Martesa e parë e aktores me Sergei Keshishev, për fat të keq, u shpërtheu. Tani vetë gruaja po rrit djalin e tyre të përbashkët. Më vonë, ajo filloi një marrëdhënie të ngrohtë me Vitaly Kudryavtsev, dhe më pas lindi një djalë tjetër në familje.

Rolet më domethënëse dhe të gjalla të Serafimit luajtën në filmat "Katër dashuri", "Ekstraskop", "Alexander Garden".

Richard Bondarev u trajnua në VGIK (në punëtorinë e I. N. Yasulovich), dhe më pas u bashkua me MTYUZ. Aktori bashkëpunon edhe me Teatrin Praktika dhe interpreton në skena të tjera, si në Teatrin e Kombeve. Duhet përmendur aktiviteti profesional i aktorit nga viti 2013 deri në vitin 2014. Në këtë kohë, ai interpretoi në skenën e Teatrit Akademik Bolshoi të Leningradit. Gorki.

Tani Richard kombinon punën e një aktori dhe regjisori në Teatrin Provincial të Moskës. Burri u kujtua nga shumë fëmijë si drejtuesi i kanalit Karusel. Ai shfaqet në programet televizive "Berilyaka mëson të lexojë" dhe "Dollapi Magjik".

Roli i Richard në prodhimin e "Krishtlindjeve në Shtëpinë e Signor Cupiello" (me regji nga Alexei Dubrovsky) u vu re në festivalin e filmit, dhe aktori mori çmimin "Gjetja e Artë". Në qytetin e Brno, aktorit iu dha një çmim për punën e tij në shfaqjen "Kujdes, fëmijë". Pjesëmarrja e tij në produksionin "Kur mbaron lufta" nuk kaloi pa u vënë re. Për këtë punë, Richard mori një çmim nga Fondacioni Tatyana Makarova. Loja e aktorit u shënua në festivalin ndërkombëtar të quajtur "Klasikët rusë", i cili u mbajt në qytetin e Lobnya. Richard mori një diplomë në "Burimet Intelektuale të Rusisë". Ai luajti në filmat: "Lamtumirë Echo", "Carom", "Njeriu i pakthyeshëm".

Heronj të tjerë

Stjuardesat Dmitry Savitsky dhe Grigory Pavlovich Vetrov gjithashtu shfaqen në komplotin e serialit "Inspired". Aktorët Egor Kutenkov dhe Alexander Vedmensky mishëruan këta heronj në ekran. Le të flasim për to në më shumë detaje.

Egor Kutenkov luajti në filmat: "Shpagimi", "Balerina", "Vathja e Kazanova". Alexander Vedmensky luajti role në filmat: "MiShura", "Salam Maskva", "Inspired".

Stepan Devonin u shfaq në serial si stjuardesa Maxim Veselov. Aktori lindi në 1986, u trajnua në Shkollën e Teatrit të Artit në Moskë. Puna më e habitshme e studentëve ishte imazhi i Ragin nga "Historia e një Sëmundjeje" (vënë në skenë nga Alexei Guskov, master i kursit). Ka luajtur në filmat: "Zemra e botës", "Të preferuarit", "Martesa civile".

Andrey Khitrin luajti bashkë-pilotin Lev Yusupov. Ka luajtur role në filmat "Bros 4", "Roja bregdetare", "Kthimi".

Fakte interesante

Seriali me krahë Yulia MargulisRevista Telenedelya e përmendi projektin në listën e serive më të pritura televizive ruse. Botimi ndërkombëtar i grave Cosmopolitan e klasifikoi filmin si një nga ngjarjet kryesore të muajit. Një revistë e quajtur HELLO! Rusia e quajti projektin një nga dymbëdhjetë premierat më të mira televizive ruse. Për serialin shkroi edhe Hollywood Reporter. Sipas revistës, është e pamundur të humbasësh.

2014. Filmi "Lumturia nuk është tek djemtë." Regjisorja Olga Muzaeva. Administratore në qendrën e biznesit (episodi)
Madhësia e këpucëve 37
2. Telefoni kontaktues 8-968-407-88-37
Instrumente muzikore: piano
2013 - Reklama e KFC. nuset
Bust 85 cm
Ngjyra e flokut-natyrale, bionde mesatare, gjatësia e shpatullave
2014. Filmi "To Every His Own". Regjisori Igor Grinyakin. Role-bartender.
Mosha e lojës: 20-35 vjeç E
mesme-speciale viti i 4
-të 2013-The Last of the Magikyan. Regjia e Rezo Gigineishvili. Seriali televiziv komedi ruse (sitcom) prodhuar nga YBW Group dhe kompanitë Sky
.
2013-Seriali "Sklifasovsky". Drejtuar nga Yulia Krasnova (episodi 2 seri dhe seri 9)
Këndojnë: 1,2 alto, soprano
Alias: Katrin
2013 - Agjencia Speciale e Hetimit me V. Razbegaev.
2013 - Seriali "Web 7". Regjisori Mikhail Galin. NTV. E veja. (episodi)
2015. Seriali "Fate të thyera". Regjisori Dmitry Demchenko. Sekretari i Dmitry Vladimirovich (episodi) 2015.
Seriali "Dielli si dhuratë". Regjisori Sergey Lyalin
.
Seriali "Sigurisht ilaç". Regjisori Rabey Boris Pavlovich Infermiere-(episodi 233 seri)
2014 - Reklamim i supermarketit ushqimor SELGROS Dy te dashurat e te qeshurit.
2013 - Filmi "Gratë e bukura". (episodi. 2 seri)
Aftësi/aftësi të tjera: Qëndis foto me rruaza dhe kryq, gatuaj shumë shijshëm dhe parakaloj shumë mirë.

2013-Seriali "Leave to return." Drejtuar nga Anashkin Yegor. Channel Russia. Infermiere (episodi
)

Lloji i paraqitjes: European
2014-Seriali "Final Verdict". Drejtuar nga Stas Libin. (Episodi 255. "Ekzekutuesi".)
2014. Seriali "Dhe topi do të kthehet." Regjisori Valery Devyatilov. Unë jam Marina (studente).
3 seri 2014 - seriali "Karpov"
. Transferimi i Galileos. Një film për filmi "Die Hard".Kaknal StS Regjisori Alexander Pushnoy.
Sportet: vrapim, not, rrota, ski, patinazh.
Viti dhe data e lindjes: 05/02/1989
2013-Seriali "Moska-Tre Stacione". Drejtor Nikolai Denisov. SH.PK "Studio "Qendra e Prodhimit të Filmit", LLC "Përpara-Film". NTV. Dirigjent. (episodi)
2014. Filmi "Shaka". Regjia Olga Muzaeva. SH.PK "Aviator production" seri 4. Roli eshte miku i personazhit kryesor.
2013 - Filmi "Në thellësi". Infermiere (episodi. 4 seri) 2015. Seriali " Tango e
molës" .


2013 - Seriali "Next". Drejtuar nga Vsevolod Aravin. NTV.zpizod Bel
59 cm

Tomsk
2013 - Seriali "Një vit në Toskanë". Regjisori Andrey Selivanov. Shoqëruesja e nuses (seriali episodi 3)
2013 - Rindërtimi - "Kafshimi Viper" - episodi i kanalit Domashny (rindërtimi)
2015. Seriali "Time Limit". Regjisori Philip Korshunov.Infermiere-(epizodi).Seriali "Damn".
Kanali Ren TV 2014 - Seriali "Praktikante".Regjisori Maxim Pezhemsky,Zaur Bolotaev,Milan
Kilibarda.Seriali 236. Kombësia: Hips
ukrainas 88 cm Mosha: 26 vjeç 2015. Rindërtimi. "Engjëjt e vdekjes". Seriali "Miliona trëndafila të kuq". Regjisori Igor Kholodkov. Unë jam një infermier (epizodi). Shtëpia e kanalit Vendndodhja: Rusi, Moskë
2013 - Seriali Molodezhka. Drejtuar nga Sergey Arlanov. Prodhimi i Art Pictures Vision me mbështetjen e Ligës Kontinentale të Hokejve. STS. Dirigjenti (episodi)
Emri i plotë: Ekaterina Nikolaevna
Kovalenko com/i2.wp.com/vk.com/id40882499
20 Seriali "Inspired". Drejtuar nga Anna Pisanenko. Seritë 4 dhe 20. Nxënës me role të Shkollës së Teatrit
Ngjyra e syve: jeshile
2013-Reklamim në linjë blete me I. Okhlobystin. STS, TNT. Shitësja e dyqanit.

Rezyme
Punëtori për vokal dhe aktrim
Gama vokale: 2-3 oktavë
Madhësia e gjoksit 3 (C)

Pa patentë shoferi
2015. Filmi "Kampionët 2". Gjyqtar në Olimpiadën 1996.
Pesha - 55 kg.
Të dhënat e kontaktit
Gjuhët: rusisht, ukrainas.
ARSIMI:

Sot do të flasim për serialin “Inspired”, aktorët që luajtën rolet kryesore në të. Kjo seri televizive dramatike ruse është një përshtatje e filmit britanik Stjuardesat. Projekti u krijua nga kompania e filmit Lean-M, klienti ishte kanali Yu, dhe premiera u zhvillua në 2015.

shënim

aktorë të frymëzuar të serialeve

Së pari, le të diskutojmë komplotin e serialit "Inspired" (për aktorët do të flasim më vonë). Foto tregon për njerëz të patëmetë, të sjellshëm me buzëqeshje verbuese që kalojnë pjesën më të madhe të jetës së tyre në qiell. Ata janë stjuardesa, përfaqësues të një profesioni shumë romantik. Megjithatë, çfarë fshihet pas maskës engjëllore? Ata e duan qiellin dhe lanë të gjitha komplekset në tokë.

Kontribuesit kryesorë

olesya gaevaya

Në serialin televiziv Winged, Olga Lukyanenko u shfaq si stjuardesa Ksenia Prokopenko. Kjo aktore ukrainase e teatrit dhe filmit ka lindur në Kiev. Olga u arsimua në Institutin e Teatrit. Karpenko-Kary në kursin e E. M. Mitnitsky. Ajo luan në teatrin e Kievit "Në bregun e majtë të Dnieper", aktron në filma. Debutimi i aktores u zhvillua në filmin "Dashuria është e verbër". Ylli fillestar ishte në gjendje të mishëronte në mënyrë të përkryer imazhin e Masha.

Në vitin 2009, Olga filloi të takohej me Sergei Atanasov, i cili do të bëhej burri i saj i ardhshëm. Sot çifti ka një vajzë - Adel Atanasova.

Veprat kryesore të aktores ishin piktura të tilla si "Hiri i Phoenix", "Mjekësia Ruse", "Evilenko".

Olesya Gaeva luajti stjuardesa Elena Strizak. Kjo aktore ka lindur në vitin 1991 dhe është shkolluar në Universitetin e Teatrit, Filmit dhe Televizionit në Kiev. Pastaj Olesya filloi të luante në Teatrin e Ri në Pechersk, duke mishëruar mrekullisht imazhin e Katerina Osipovna Khokhlakov në prodhimin e The Brothers Karamazov. Më vonë, Olesya Gaevaya luajti në filmat "Ballerina", "Papa Dan", "Këngëtarja", të cilat i sollën famë.

Në serialin televiziv Winged, Yulia Margulis luajti rolin e stjuardesës Sofia Skvortsova. Aktorja luajti gjithashtu në filma të tillë si "Testamenti i Princeshës", "Inspired", "Rinia".

Nizovskaya dhe Bondarev

serial i frymëzuar olga lukyanenko

Stjuardesa e lartë Zhanna Steklova dhe punonjësi i Ministrisë së Situatave të Emergjencave të Rusisë Andrey u kujtuan mirë nga shikuesit e serialit "Inspired". Aktorët Serafima Nizovskaya dhe Richard Bondarev luajtën këto role. Le të flasim për to në më shumë detaje.

Serafima Nizovskaya është një aktore ruse e filmit dhe teatrit. Ajo ka lindur në Leningrad. Serafima studioi në Teatrin e Krijimtarisë Rinore, më pas studioi në Akademinë Shtetërore të Arteve të Shën Petersburgut (në punëtorinë e G.R. Trostyanetsky). Tani Serafimi mund të shihet në shfaqje në skenën e Teatrit të Strehimit të Komedisë.

Në të kaluarën, kjo aktore ka qenë prezantuese e Sportloto. Tani kohën e lirë ia kushton fitnesit, zhytjes, hedhjes me parashutë. Serafimi nuk mund ta imagjinojë jetën e tij pa ngarë makinën e tij të preferuar.

Martesa e parë e aktores me Sergei Keshishev, për fat të keq, u shpërtheu. Tani vetë gruaja po rrit djalin e tyre të përbashkët. Më vonë, ajo filloi një marrëdhënie të ngrohtë me Vitaly Kudryavtsev, dhe më pas lindi një djalë tjetër në familje.

Rolet më domethënëse dhe të gjalla të Serafimit luajtën në filmat "Katër dashuri", "Ekstraskop", "Alexander Garden".

Richard Bondarev u trajnua në VGIK (në punëtorinë e I. N. Yasulovich), dhe më pas u bashkua me MTYUZ. Aktori bashkëpunon edhe me Teatrin Praktika dhe interpreton në skena të tjera, si në Teatrin e Kombeve. Duhet përmendur aktiviteti profesional i aktorit nga viti 2013 deri në vitin 2014. Në këtë kohë, ai interpretoi në skenën e Teatrit Akademik Bolshoi të Leningradit. Gorki.

Tani Richard kombinon punën e një aktori dhe regjisori në Teatrin Provincial të Moskës. Burri u kujtua nga shumë fëmijë si drejtuesi i kanalit Karusel. Ai shfaqet në programet televizive "Berilyaka mëson të lexojë" dhe "Dollapi Magjik".

Roli i Richard në prodhimin e "Krishtlindjeve në Shtëpinë e Signor Cupiello" (me regji nga Alexei Dubrovsky) u vu re në festivalin e filmit, dhe aktori mori çmimin "Gjetja e Artë". Në qytetin e Brno, aktorit iu dha një çmim për punën e tij në shfaqjen "Kujdes, fëmijë". Pjesëmarrja e tij në produksionin "Kur mbaron lufta" nuk kaloi pa u vënë re. Për këtë punë, Richard mori një çmim nga Fondacioni Tatyana Makarova. Loja e aktorit u shënua në festivalin ndërkombëtar të quajtur "Klasikët rusë", i cili u mbajt në qytetin e Lobnya. Richard mori një diplomë në "Burimet Intelektuale të Rusisë". Ai luajti në filmat: "Lamtumirë Echo", "Carom", "Njeriu i pakthyeshëm".

Heronj të tjerë

Stjuardesat Dmitry Savitsky dhe Grigory Pavlovich Vetrov gjithashtu shfaqen në komplotin e serialit "Inspired". Aktorët Egor Kutenkov dhe Alexander Vedmensky mishëruan këta heronj në ekran. Le të flasim për to në më shumë detaje.

Egor Kutenkov luajti në filmat: "Shpagimi", "Balerina", "Vathja e Kazanova". Alexander Vedmensky luajti role në filmat: "MiShura", "Salam Maskva", "Inspired".

Stepan Devonin u shfaq në serial si stjuardesa Maxim Veselov. Aktori lindi në 1986, u trajnua në Shkollën e Teatrit të Artit në Moskë. Puna më e habitshme e studentëve ishte imazhi i Ragin nga "Historia e një Sëmundjeje" (vënë në skenë nga Alexei Guskov, master i kursit). Ka luajtur në filmat: "Zemra e botës", "Të preferuarit", "Martesa civile".

Andrey Khitrin luajti bashkë-pilotin Lev Yusupov. Ka luajtur role në filmat "Bros 4", "Roja bregdetare", "Kthimi".

Fakte interesante

Seriali me krahë Yulia Margulis

Revista Telenedelya e përmendi projektin në listën e serive më të pritura televizive ruse. Botimi ndërkombëtar i grave Cosmopolitan e klasifikoi filmin si një nga ngjarjet kryesore të muajit. Një revistë e quajtur HELLO! Rusia e quajti projektin një nga dymbëdhjetë premierat më të mira televizive ruse. Për serialin shkroi edhe Hollywood Reporter. Sipas revistës, është e pamundur të humbasësh.


0 replies on “Seriali me krahë - aktorë dhe tipare”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *